Preloader Close
Evlere ve İşyerlerine Servisimiz Vardır !

Hakkımızda

Hakkımızda

Adakçı Fikret Adaklık ve Kurbanlık 1964 yılından bu yana dededen toruna süre gelen hayvancılık sektöründe ileri gelen isimlerden olmakla beraber yaptıgımız işte güven ve titizlikte saglamaktayız bursa bölgesenin tercih edilen firması olarak yaptıgımız çalışmalar sonucunda siz bursa halkının tecrubesıne ve güler yüzlülüğüne dayanarak firmamız bu gune kadar gelmiş bulunmaktadır. 1964 yılından bu yana bursa halkının kurbanlık ve adaklık ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yİne amacımız tamamen ticari olmamakla beraber siz değerli müsterilerimizin saygısını ve sevgisini kazanmaktayız. ve bu yüzden 1964 yılından beri dededen,toruna yılmadan güler yüzlülük ile sizlere hizmet vermekteyiz Bizim için KaLİTE birinci Planda gelir.

Misyonumuz

Adakçı Fikret Adaklik ve Kurbanlık firmasına dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

Vizyonumuz

Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan örnek bir hayvancılık firması olmak, Müsteri memnuniyetini %100 sağlamak Toplumun ihtiyaç duyduğu öncelikleri gözeterek geliştirmek, ilerlemek,

Değerlerimiz

Saygı ve Bağlılık

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız. Çalı Çiftliği Adaklik ve Kurbanlık firmasi olarak Siz değerli müşterilimizin daima sağlıgını düşünmekteyiz. Hayvanlarımızı suuni besinlerle beslememekle birlikte tamamamen organik bir ortamda yetiştirmekteyiz verdiğimiz besinlerde tamamamen kendi tarlamızda kendi üretimimizle verilmektedir. aynı zamanda çalıştığımız köylü arkadaşlarımızında yetiştirdiği hayvanların tamamen yaylım hayvanı olmasına dikkat etmekteyiz. Saglık kontrolleri ise veteriner kontrolünde gözetlenmektedir.